לנצח נשאר

תאריך שעה יום מיקום רכישה
04-8814814 :לרכישת כרטיסים בטלפון

"לנצח נשאר" הוא ערב מרגש ומלא געגוע לזכרו של אמיר פרישר-גוטמן, הזמר, המלחין, הבימאי, והאיש המיוחד והעוצמתי שהיה.

הערב יתקיים ב-22.7.2019, ביום השנה השני למותו, בנוכחות משפחתו וחבריו של אמיר, שישירו משיריו, יספרו על דמותו המיוחדת ועל המורשת שהשאיר אחריו. הסיפורים, הסרטים והתמונות יאירו צדדים פחות מוכרים של אמיר, שזכו לחשיפה מועטה: הבימאי המוכשר והמבריק שהיה, המלחין והכותב המדוייק והפרפקציוניסט, והאיש עם חוש ההומור והלב העצום.

בין האומנים שיופיעו: שירי מימון, יעל בר זוהר , אילנית לוי, מירב פלדמן, מיכל אמדורסקי, מיקי קם, דניאל ליטמן, טל מוסרי, ליאור כהן, עמרי רוטברד, מרטין אומנסקי, ענת מגן שבו, קורל מלכא, רינת גבאי , אריה מוסקונה, עדי הימלבלוי, קובי מחט, אסף הרץ ,עידן יסקין כוכב היי פייב , אותם ביים אמיר במספר תוכניות ועבד איתם לאורך חייו

את האירוע מפיק שלומי סמוכה SM  הפקות

 בימאית ועורכת הערב היא נועה ברנר, אשר יצרה וכתבה עם אמיר במשך כ-10 שנים.

בערב יוענקו לראשונה מלגות מטעם העמותה לזכר אמיר, בפרוייקט מרגש שנקרא "הילדים של העתיד",  שנועד לטפח ילדים מוכשרים תושבי הקריות, מקום הולדתו של אמיר. "הילדים של העתיד" הינו יוזמה של משפחתו של אמיר להעביר הלאה את המורשת שלו, ואת האמון הגדול שהיה לו בדור העתיד, ובמקצוענות ללא-פשרות שניטעת מגיל צעיר, והוא נעשה בשיתוף פעולה עם בתי הספר התיכוניים בקריות. זוהי תחילתה של מסורת שתתקיים בכל שנה.

בערב זה תיחנך בלובי התיאטרון פינת-זיכרון לאמיר, שהיה תושב קריית חיים – ולקח חלק פעיל בחיי התרבות של המקום. גם כשעזב ועבר להתגורר בתל אביב, נהג להגיע לבתי ספר ולספר על דרכו.

כמו כן, תיפתח תערוכה של תמונות, צילומים וכתבות מתחילת דרכו היצירתית של אמיר ועד מותו הפתאומי. התערוכה תהיה פתוחה לציבור במשך חודשיים.

הערב כולו נעשה בהתנדבות מלאה. כל ההכנסות יועברו לעמותה לזכר אמיר.