בעיר זרה

תאריך שעה יום מיקום רכישה
28.2.22 11:00 ב' הבמה הקטנה רכישה
04-8814814 :לרכישת כרטיסים בטלפון

לאורה ריבלין במופע חדש של שירים פרי עטה
לצד גרסאות כיסוי מפתיעות ללהיטים מוכרים

השחקנית לאורה ריבלין, זוכת פרסי התיאטרון, הקולנוע והטלוויזיה וכלת פרס מפעל חיים של אמ"י, חוזרת במופע מוסיקה חדש, בו היא ממשיכה את שיתוף הפעולה עם בנה המלחין שאול בסר ועם ימי ויסלר (הבילויים) - שהניב את המופע והאלבום המוערכים 'אישה נוסעת'. 

הטקסטים של לאורה - בעריכתם של נורית זרחי וימי ויסלר - מתעדים רגעי התבוננות בתמונות חיים קצרות, פשוטות לכאורה - של זרים ברחוב, בים או בבית הקפה - תמונות שמאחורי חזותן התמימה מהדהדות חרדות, מתחים ואירועים הרי גורל שנשארים רק מרומזים ברקע:
שיר הנושא 'בעיר זרה' מתאר מפגש נטול תקווה עם ילדה זנוחה ברובע נידח, אי שם באיזור הדמדומים של התודעה. 'איש עם הגב לים', מציג גבר שהולך לאיבוד בעודו משוטט על שפת הים ומחפש איפה אשתו, שכבר שוחה, הניחה את החפצים שלהם. 'קודם כל, בוא לפאב' הוא הצצה בזוג זרים בפאב בדאבלין, שאולי ואולי לא הגיעו לשם אחרי בשורה קשה אצל הרופא...

הלהקה המשובחת, שכוללת את עדי הר צבי (יהודית רביץ) - בס, איתי ניצן (ריטה, עידן רייכל) - תופים, ואלכס משה - קולות וגיטרה, מלווה את המילים של לאורה בפסקול קצבי, לפרקים רומנטי, לפרקים אירוני או קודר. ובתווך - מבצבצות לאורך הערב גם גרסאות כיסוי קברטיות לשירים מוכרים ממצעדי הפזמונים: 'מה שהיה בינינו' של 'הכל עובר חביבי' לצד קלאסיקות כמו 'איך לפעמים אני' של מאיר אריאל או 'לא עובדת בשביל אף אחד' של סי היימן - שמקבלים, בביצועה של לאורה, פרשנות חדשה ומפתיעה ומשתלבים בעולם המסתורי והמכושף של הערב.


מילים: לאורה ריבלין  
לחנים ועיבודים: שאול בסר
עריכה: נורית זרחי וימי ויסלר
ניהול אמנותי: ימי ויסלר
הפקה: אורנה גרץ, עינת בסר

 
שירה: לאורה ריבלין
קלידים: שאול בסר
בס: עדי הר צבי
תופים: איתי ניצן
גיטרה אקוסטית וקולות: אלכס משה
גיטרה חשמלית: ימי ויסלר
 

*על פי הנחיות משרד הבריאות, הכניסה לאולם תותר למציגי "תו ירוק" בלבד.
*יש להגיע עם תעודה מזהה.