מחזירים את האור

תאריך שעה יום מיקום רכישה
04-8814814 :לרכישת כרטיסים בטלפון

נעמה סופר על –מחזירים את האור

 

חגיגה ישראלית עם מיטב השירים עליהם גדלנו

 

במאי ומחזה: עידן עמית

 

נעמה סופר על נוחתת בבן גוריון (שהוא לא רק שדה תעופה) ומתכננת לחגוג יחד עם חבריה  פאנפאן, עמרי ועידן את חג החנוכה יחד עם כל ילדי ישראל.

 

"אנטי" שלא אוהב חגיגות, סביבונים, לביבות, סופגניות ומופעי חנוכה מנסה לשבש להם את התוכניות ושולח אותם לבריחני – בחדר של חני שהוא חדר בריחה בו יוצאים נעמה והחברים יחד עם כוכבת הילדים העל זמנית חני נחמיאס להרפתקה בעקבות ההווי הארצישראלי. הם צריכים לפתור שלל חידות ומשימות שמובילות למפגש בין דורי של ילדים, הורים, סבתות וסבים בהצדעה לשירי ארץ ישראל המגדירים את פסקול חיינו.

 

כשחברים מצליחים לסיים את המשימות לצאת מהחדר ומתכוונים לחגיגה הגדולה "אנטי" שוב משבש את התוכניות ונעמה נאלצת לגייס את כוחות העל שלה ולהחזיר את האור לחגיגה כפולה ומכופלת בה חוגגים כולם את חג החנוכה ויום הולדת 75 למדינת ישראל כי אין כמו בבית!

 

המופע מנגיש לקהל הצעיר את האהבה לישראל -  הטבע, הצמחים, המקומות היפים, השירים והריקודים וכמובן הטיפוסים שמרכיבים את פסיפס הזהות הישראלית.

 

משתתפים: נעמה אתל, חני נחמיאס/עירית ענבי, מרטין אומנסקי, עמרי רוטברד, עידן שמעוני, פאן פאן רקדנים.יות, אקרובטים.יות ועוד.