20 טיפים לבחירת הצגה


1. בבואך לבחור הצגה קרא על תוכן ההצגה בחוברת, אתר האינטרנט או עמוד הפייסבוק של התיאטרון.

2. ועדת הרפרטואר המנוסה והוותיקה של תיאטרון הצפון בוחרת את ההצגות הטובות ביותר להצגות מנוי, לכן מומלץ תמיד לבחור הצגה מתוך הצגות המנוי.

3. צוות שירות הלקוחות של תיאטרון הצפון הינו ותיק מיומן ומנוסה באם הנך מתלבט לגבי בחירת הצגה תוכל ליצור קשר עם שרות הלקוחות שישמחו לעמוד לרשותך ולייעץ לך.

4. השתדל לבחור הצגה עפ"י הז'אנר שאתה הכי נהנה ממנו (קומדיה, דרמה וכו').

5. אל תבחר הצגה על פי השחקנים בלבד.

6. במהלך העונה מתווספים מופעים והצגות רבות לבחירה. מומלץ להתעדכן באתר האינטרנט שירות הלקוחות ובדף הפייסבוק של התיאטרון בטרם תבחר.

7. הכנס לאתר יוטיוב ותוכל לצפות ולהתרשם מקטעים נבחרים מן ההצגות השונות.

8. בחר את מסלול המנוי המתאים לך ביותר על מנת על מנת שהנאתך מבחירת ההצגות במנוי תהא מירבית.

9. חשוב לבדוק מיהו המחזאי של ההצגה (קלאסי, עכשווי, וכו..) והאם יצירותיו קולעות לטעמך האישי.

10 . רפרטואר תיאטרון הצפון מורכב מתמהיל משובח של כל התיאטראות המובילים בארץ בשפע הצגות מרהיב, לך נשאר רק לבחור את ההצגה מהתיאטרון המועדף עליך.

11 . ניתן להתרשם מההצגות השונות מן הביקורות המופיעות בעיתונים עם זאת זכור לעיתים מדובר בטעמו האישי והמקצועי של מבקר התיאטרון .

12 . תיאטרון הצפון מציג למעלה מ 200- הצגות בחירה, מופעי בידור, מחול ומוסיקה באולם המעניק חווית צפייה מושלמת ועוטפת עם אקוסטיקה נדירה וזויות צפיה פנורמיות, ממגוון רב זה אנו סמוכים ובטוחים שתמצא את החוויה התרבותית המושלמת בשבילך.

13 . שים לב כי בחירותיך לגבי ההצגות לא יוצרות זהות וחזרה-מומלץ להיחשף לחוויות תיאטרליות חדשות ומהנות ולהעמיק את חווית התיאטרון.

14 . פרסי התיאטרון הינם מכובדים וחשובים מומלץ לבדוק באיזו קטגוריה זכתה ההצגה לגביה אתה מתלבט (תפאורה, בימוי, משחק, ז'אנר..) ועד כמה קטגוריה זו חשובה לך.

15 . בחר/י הצגה שהנך מתחבר/ת אליה ומעוניין לצפות בה, אל תבחר הצגה על סמך אילוצים טכניים כגון: תאריך נוח (לתיאטרון הצפון מועדי צפייה רבים לכל הצגה) או מיקום ישיבה פנוי.

16 . בתיאטרון הצפון תוכל ליהנות מחוויית צפייה מושלמת בכל הצגה/מופע שתבחר מערכת השמע הינה זמינה לשירותך בכל המופעים וההצגות.

17 . מומלץ לבחור הצגת בחירה בשלב מוקדם יחסית של העונה ולא להשאיר את ההתלבטות לסוף העונה.

18 . במידה והגעתכם לתיאטרון היא בילוי משותף עם חברים, מומלץ לבחור הצגה ביחד כך שהחוויה תהיה נעימה ותתאים כל הצדדים.

19 . במידה וישנם מופעים והצגות רבות שהנך מעוניין לצפות בהם תוכל לבחור מסלול המאפשר לך בחירות רבות במסגרת המנוי או לרכוש הצגות ומופעים במחיר נוח ומוזל השמור רק למנויי תיאטרון הצפון.

20 . חווית תיאטרון מושלמת מתחילה עוד לפני ההצגה השתדל להקדים ולהגיע כשעה לפני ההצגה וליהנות מחנייה מרווחת ומקפה גרג המשובח והמפנק בלובי התיאטרון.