מידע כללי


כרטיס אזרחים ותיקים

אזרחים ותיקים זכאים ל-50% הנחה ממחיר הכרטיס להצגות תיאטרון של התיאטראות הרפרטואריים בלבד. לפרטים נוספים ניתן לפנות לנציגי השירות של התיאטרון בטלפון: 04-8814814

 

איחור להצגות

המנוי כולל 7 הצגות. שש קבועות + אחת בחירה. עפ" מס' הסדרה המופיע על כרטיס המנוי, תדעו מתי להגיע להצגות המנוי הסדרתיות לפי טבלאות התאריכים בחוברת זו. כרטיס המנוי הוא כרטיס הכניסה לתיאטרון הצפון. לכן חייבים להביאו ולהציגו בכניסה. במידה והגעתם להצגה ללא כרטיס המנוי ננפיק עבורכם כרטיס זמני לאותו ערב, בעלות דמי טיפול של 10 ₪ לכרטיס.

שימו לב! יש לשמור על כרטיס המנוי שברשותכם לעונות הבאות, כרטיס זה הוא רב שנתי (למי שמחדש את המנוי לתיאטרון). הנהלת התיאטרון עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כחצי שעה לפני תחילת ההצגה. המאחרים יופנו לטרקלין וייתפסו את מקומותיהם רק בהפסקה. לא תתאפשר כניסה לאולם לאחר סגירת הדלתות.חניה

לנוחיותכם, מגרשי חניה מסודרים וללא תשלום מסביב לתיאטרון ולגן הצמוד אליו. אנא הקדימו!


מדיניות ביטול עסקה
"ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981"


אובדן מנוי

במקרה של אובדן מנוי, יש להודיע מיידית למשרדי הקבלה. ללא כרטיס מנוי לא. נאפשר כניסה לתיאטרון. אובדן מנוי מכל סיבה שהיא יחוייב בתשלום של 25 ₪


הצגת בחירה (מס‘ 7)

להנאתכם מגוון הצגות בחירה, ניתן לממש את הצגת הבחירה מתוך מגוון ההצגות שתוצגנה עד ל 31.8.17- בלבד! לכן מומלץ להקדים לבחור ולהזמין, הזמנת הצגת הבחירה (7), נעשית על בסיס מקום פנוי (לא לפי המיקום הרגיל). 13-19 , עדיפות תינתן לכל מנוי לפי גוש המחירים שבו נרכש המנוי (לדוגמא 1-10 וכו'...) את הכרטיסים להצגת הבחירה ( 7) ניתן להזמין בקופות התיאטרון טלפונית בשעות פעילות הקופות או באתר האינטרנט 24 שעות ביממה. החל מהתאריך הרשום ליד כל הצגה בחוברת.

במידה וההזמנה טלפונית הנכם מתבקשים לציין את מספר כרטיס האשראי שלכם (לביטחון בלבד). במידה ולא תגיעו להצגה ולא ביטלתם את ההצגה מראש, ייחשב הדבר כאילו

צפיתם בהצגה ולא נאפשר קבלת הצגה חלופית.

ביטולים שנעשו (כולל טלפונית) יתקבלו עד 5 ימים לפני ההצגה בלבד.

תיאטרון הצפון משבץ באופן שוטף הצגות ומופעים. מופעים שנקבעים לאחר הדפסת חוברת זו מתפרסמים באתר האינטרנט לכן חשוב להתעדכן באמצעות אתר האינטרנט או במוקד שירות הלקוחות הטלפוני.


החלפת מועד הצגת מנוי

ניתן לשנות את מועד ההצגה עד השעה 12:00 של יום ההצגה, השינוי על בסיס מקום פנוי בלבד (לא על בסיס המקומות הקבועים שלכם).

המלצה חשובה! במידה והנכם מעוניינים לשנות את מועד ההצגה רצוי להחליף מועד לתאריכים ראשונים של הצגות המנוי, שם הסבירות לקבלת מקום בגוש השורות שלכם גדולה יותר. זכרו- הצגות אחרונות מלאות עד אפס מקום!

במידה ותרצו להחליף מועד הצגה קבוע מאמצע השבוע למוצ"ש תחויבו בתוספת תשלום.

במידה ולא הודעתם על אי הגעתכם להצגה עד השעה 12:00 של יום ההצגה ולא הגעתם להצגה, לא נוכל לאפשר בחירת תאריך חלופי וכרטיס המנוי יחויב בהתאם כאילו צפיתם בהצגה.


משלוח הודעות

לפני ההצגה SMS ביום ההצגה, נשלחת SMS עבורכם הודעת המציינת את מקום מושבכם המדויק בערב המופע וכן מידע רלוונטי לכל ההזמנות ו/או שינויים שבוצעו במהלך היום עד שידור ההודעה. שימו לב, באחריות המנוי לבדוק את:  מועדי ההצגות בחוברת, אין להסתמך על משלוח SMS בלבד.

שימו לב! יש לשמור על כרטיס המנוי שברשותכם לעונות הבאות! לשירותכם מערכת שמע לכבדי שמיעה


קהל יקר! תיאטרון הצפון עושה הכל על מנת לשפר את נגישותו של ציבור לקויי השמיעה בתיאטרון הצפון.

באולם התיאטרון מותקנת מערכת הגברה לכבדי שמיעה, ניתן לקבל אוזניות שמע בערב ההצגה, בלובי התיאטרון כנגד הפקדת תעודת זהות וחתימה על מסמך המאשר שבמקרה של אובדן אוזנייה או כל חלק ממנה (סוללה) ניאלץ לגבות תשלום בעבור האוזנייה.


שעות פתיחת משרדי התיאטרון:

ימים א'-ה' 9:00-21:00 , יום ו' 8:30-13:00

טל. 04-8814814

חפשו אותנו ב- פייסבוק: תיאטרון הצפון